מקום לאירועים קטנים בפתח תקווה

בשנים האחרונות ישראל עוברת מטרנד אירועי הענק אשר כללו מאות רבות של אורחים לאירועי בוטיק קטנים, אינטימים ונעימים יותר, אירועים בהם החתן והכלה (או משפחת בר ובת המצווה) מכירים באמת את כל האורחים ומחבבים אותם אפילו.

 

בעבר, כל חתונה הייתה עם 500 אורחים ומעלה, דבר שייקר מאד את החתונה וגרם לחתן ולכלה ככל הנראה לסיוטים לגבי כמות האורחים העצומה. כל בת דודה מדרגה רביעית שאמא רצתה להזמין הגיעה וכל חבר רחוק של אבא מהעבודה הגיע לתת כבוד ולתת צ'ק קטן (שבדר"כ לא החזיר את עלות המנה...).

 

בשנים האחרונות, בכל הארץ בכלל ובפתח תקווה בפרט, מרגישים יותר ויותר את טרנד האירועים הקטנים. אירועים הכוללים מקסימום 200 אורחים, כולל בני משפחה וחברים, הופכים להיות מהנים הרבה יותר (ואפילו רווחיים יותר).

 

החכמה המרכזית באירועים קטנים היא לבחור את המקום המתאים. אם תיקחו אולם או גן אירועים ענק ופשוט תסגרו חלק ממנו זה פשוט לא ייראה טוב. עדיף בהרבה לחפש גן אירועים בפתח תקווה או בכלל אשר מותאם לכמות אורחים קטנה יותר. בצורה זו גם תיהנו מאירוע אינטימי עם האנשים הקרובים אליכם ביותר, גם תחסכו כסף רב וגם תעשו אותו במקום המתאים לאירועים קטנים, מקום מושלם לאירועי בוטיק.

 

המקום המתאים ביותר לאירועים קטנים בפתח תקווה הוא כמובן אולמי אנאל. אצלנו לא צריך לסגור חלקים מהמקום (מה שנראה מגוחך) וגם תקבלו מקום מעוצב ומרשים, אוכל גורמה שכל האורחים ילקקו את השפתיים וגם יש לנו דילים מיוחדים בשבילכם...

 

אולמי אנאל - המקום לאירועים קטנים בפתח תקווה

כתבה בנושא אולמות וגני אירועים לאירועים קטנים

מצווה להיות באופנה​

053-9377633​