בישראל יש מגוון רחב של אולמות אירועים ומקומות לאירועים, אשר מתאימים לכל סוגי האירועים, מחתונות ובריתות, דרך ימי נישואים ועד בר מצוות ובת מצוות. אולמות לבת מצווה בפתח תקווה אין הרבה, מאחר שהם צריכים להיות מתאימים לסוג האירוע - בת מצווה.

 

כאשר אנו באים לבחור אולם לבת מצווה בפתח תקווה, כדאי מאד לשים לב למספר דברים, אשר בלעדיהם בת המצווה תהיה פחות מהנה ופחות יוקרתית. ראשית, כמובן, זה גודל האולם. בת מצווה כוללת בין 100 ל- 200 אורחים, אשר מורכבים מהשכבה של הילדה החוגגת ובנוסף משפחה קרובה ואולי מספר חברי משפחה.

 

אולם בפתח תקווה לבת מצווה אשר לא מתאים לכמות כזאת של אורחים יפגע בהנאה. באולם גדול מדי האורחים ילכו לאיבוד ויורגש כאילו הרבה אנשים לא הגיעו. באולם קטן מדי, ובכן, יהיה צפוף ולא נעים, שזה אפילו יותר גרוע. לא יהיה מקום לרקוד והמבוגרים יהיו תקועים עם הילדים.

 

אולם לבת מצווה בפתח תקווה

 

דבר נוסף שראוי לשים אליו לב בבחירת המקום לבת המצווה בפתח תקווה הוא סוג התפריט (וכמובן העלות שלו). במקומות לבת מצווה תוכלו למצוא תפריט ילדים מיוחד הכולל מגוון סוגי ג'אנק פוד, הרבה מתוקים ושתייה קלה, אולם יהיה גם תפריט ייעודי למבוגרים באירוע, שהם כידוע לא צריכים לאכול המבורגרים ונקניקיה בלחמנייה עם קולה וצ'יפס.

 

דבר נוסף שחשוב לשים אליו לב בבחירת האולם בפתח תקווה לבת מצווה הוא הכניסה. אנחנו רוצים שהכניסה תהיה יפה, על מנת שאם ילדת בת המצווה החוגגת תרצה להיכנס עם כרכרה או על גבי סוס או השד יודע מה שיעלה לילדה המקסימה שלכם לראש.

 

לסיכום, כאשר אנחנו באים לבחור את האולם המושלם לבת מצווה בפתח תקווה, זכרו את הטיפים הללו ותיהנו מאירוע בת מצווה שמח ויוקרתי ובעיקר - הילדה תהיה מרוצה.

 

אולמות לבת מצווה בפתח תקווה זה רק אנאל אירועים!

אולמות לבת מצווה בפתח תקווה​

אולמות לבת מצווה בפתח תקווה
אולם לבת מצווה בפתח תקווה

053-9377633​