שמונה ימים לאחר שנולד הילד, יהודים בכל העולם מכניסים אותו לברית משה וישראל וחוגגים לו ברית מילה, בין אם על ידי מוהל רב או על ידי רופא, כל יהודי חוגג את ברית המילה לבנו. אולם לברית בפתח תקווה | מקום לברית בפתח תקווה

 

ברית מילה הינה חגגה צנועה יותר מאשר חתונה או בר מצווה, אולם כמובן שהיא שמחה לא פחות, בדרך כלל יותר. אולם לברית צריך להיות מותאם לברית, הווה אומר שהאולם לא צריך להיות גדול מדי אחרת כל האורחים ייעלמו ולא יורגשו במתחם הגדול. מקום לברית בפתח תקווה או בכלל אמור להיות מותאם ל- 100 עד 200 אורחים בערך.

 

אולמות לברית בפתח תקווה ובישראל כולה צריכים גם לספק תפריט מיוחד המיועד רק לחגיגת הברית. מדוע אתם שואלים? מאחר שהברית נערכת ביום חול, כמעט תמיד בצהריים, ואין דין תפריט צהריים ביום חול לתפריט מושקע יותר בערב של חתונה. כפועל יוצא, הצעת המחיר לתפריט במקום לברית בפתח תקווה תהיה זולה יותר מתפריט לבר מצווה או חתונה.

 

אולם לברית בפתח תקווה | מקום לברית בפתח תקווה

 

כמובן שלאולם לברית חייבת להיות חנייה משלו עם מספר מקומות שמורים, כי אנחנו לא רוצים שכל האורחים יסתובבו ויחפשו חנייה במקום להיות באירוע שלנו. הכניסה צריכה להיות מושקעת עם עיצוב איכותי שמתאים לברית (אולי אפילו מעט ילדותי) ולא עיצוב כבד כמו בחתונה.

 

אז לסיכום, אם אתם מחפשים מקומות לברית בפתח תקווה או במרכז, מומלץ לכם לבדוק את כל הדברים שציינו. כמו כן על תשכחו שחייב להיות חדר שקט בו התינוק והאמא העייפה שלו יחכו ויוכלו לנוח לפני הברית או אחריה.

 

מחפשים אולמות לברית בפתח תקווה? אנאל אירועים זאת הכתובת שלכם!​

אולם לברית בפתח תקווה​ | מקום לברית

אולם לברית בפתח תקווה

053-9377633​