מצווה להיות באופנה

טקסי בר מצווה הפכו לאירוע במסגרתו נערים מתבגרים מציגים את עצמם ואת כישוריהם באופנים שונים. בין אם מדובר במקומות לאירועים קטנים במרכז או באולמות אירועים גדולים יותר חגיגות בר המצווה הם גם הזדמנות להציג את מידת החוש האופנתי. בחירת הבגדים לחגיגת בר המצווה מסמלת שלב חדש בחייו של המתבגר ומאפשרת לו להביע את עצמו ולהציג איזו אמירה אישית.

 

בשנים האחרונות מגוון האפשרויות והטרנדים מאפשר לחוגגים בר מצווה חופש אופנתי. אחד הטרנדים החמים בטקסי בר מצווה הוא שילוב של פריטי לבוש אלגנטיים וגבריים עם פריטים ספורטיביים ויומיומיים. כך, למשל, רבים מבני המצווה בוחרים ללבוש חולצה לבנה ומכופתרת עם ז'קט שחור או כחול ועניבה מתאימה. בכך הם יוצרים מראה קלאסי ומרשים. בו זמנית הם משלבים את הפריטים האלה במכנסי ג'ינס משופשפים ונעלי סניקרס עם שרוכים.

בחירת הבגדים מאפשרת לבר המצווה להביע את עצמם ולהציג איזו אמירה אישית. קבלו את הטרנדים החמים בבחירת בגד לבר מצווה 

מצווה להיות באופנה​

לקריאה נוספת על בחירת אולם אירועים לפי גודל האירוע מוזמנים ללחוץ כאן

גם בנות המצווה לא נשארות מאחור


בנות החוגגות בת מצווה בשנים האחרונות בוחרות בשמלות מרשימות, בסגנון שמלת כלה. הטרנד הזה מכוון לשמלה אלגנטית, בצבע לבן שמציגה שילוב של אפליקציות שונות, כגון בדי תחרה, בדי משי, קטיפה, נוצות, אבני חן וכל מרכיב אחר שמשלים את המראה והופך אותו לעשיר ויוקרתי.

אחד הטרנדים החמים בטקסי בת מצווה הוא שילוב תכשיט וינטג', במראה עתיק, שבוחרים מתוך קופסת התכשיטים של אמא או של סבתא. תכשיט כזה יעניק לכל בגד מגע ייחודי ויעורר עניין. בגזרת הנעליים, הטרנד המוביל בשנים האחרונות הוא נעלי בובה, עם או בלי רצועה. נעלי בובה הן התחליף הנוח לנעלי עקב באשר הן.

 

 

053-9377633​